Aktuální nabídka pracovních příležitostí

V současné době hledáme nové kolegy/kolegyně na tyto pozice:

Hlavní pracovní poměr :

26.03.2020

24.03.2020

24.03.2020

24.03.2020

24.03.2020

11.11.2019

Operátor, manipulant

Obsluha manipulační techniky - NÁBOR UKONČEN - VOLNÁ MÍSTA OBSAZENA

Elektrikář

Řidič / Řidička mezinárodní kamionové dopravy

Řidič / Řidička vnitrostátní kamionové dopravy

Autoelektrikář

PDF

PDF

PDF

PDF

PDF

PDF

 

 

| RAPORT

RAPORT

| RAPORT

| RAPORT

 

 

 

 

 

 


Brigáda :

11.11.2019 

Operátor, Manipulant                                                     

PDF  | RAPORT

 


 

Žádná z výše uvedený pozic neodpovídá Vašim představám a přesto nám chcete poslat Váš životopis pro případné budoucí nabídky? Kontaktujte nás vyplněním formuláře níže!

Na přijetí Vašeho životopisu reagujeme pouze v případě, že jsme schopni Vám aktuálně nabídnout volné místo. Na ostatní životopisy, které si ponecháváme pro případné budoucí nabídky, bohužel z kapacitních důvodů nejsme schopni reagovat. Pokud si chcete být jisti, že Váš životopis byl doručen, vyžadujte zaslání potvrzení o přečtení e-mailu nebo si doručení ověřte telefonicky.

Pokud si přejete, abychom si Váš životopis ponechali a kontaktovali Vás v případě, že se u nás objeví pro Vás vhodné pracovní místo, připojte, prosím, ke svému životopisu tento text:

Souhlasím, aby si společnosti ANEXIA s. r. o. a ANEXIA BUS s. r. o. ponechaly můj životopis a kontaktovaly mě v případě, že mi budou moci nabídnout volné pracovní místo. Tento souhlas poskytuji do konce roku následujícího po doručení životopisu. Souhlas mohu kdykoli odvolat.

Jak vytvořit životopis