top of page

Obsluha manipulační techniky

Jsme významnou rakovnickou společností zabývající se logistikou, skladováním, kamionovou dopravou a servisem nákladních vozidel.

Do svého týmu hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici:

OBSLUHA MANIPULAČNÍ TECHNIKY

Hledáte práci ve skladu a nevadí Vám pracovat na směny?

Máte prokazatelnou praxi, ale nemáte platný průkaz? Nevadí, průkaz zařídíme.

Pojďte pracovat k nám!

Co bude Vaším úkolem?
  • obsluha vysokozdvižného vozíku nebo retraku – podle pracoviště

  • manipulace se zbožím ve skladu

  • nakládka a vykládka zboží

  • práce se čtečkou – pokud nemáte zkušenosti, zaučíme Vás

Nabízíme Vám:
  • práci s čistou hlavou a jasnou pracovní náplní

  • podporu a předání zkušeností

  • třísměnný nebo nepřetržitý provoz

  • možnost ovlivnit výši Vaší mzdy tím, jak k práci přistupujete

  • možnost nákupu výrobků Procter & Gamble za zvýhodněné ceny

  • příspěvek na dopravu, pokud nejste z Rakovníka

  • levnější naftu do soukromého auta

  • podnikovou jídelnu se zvýhodněnými obědy

  • 2 dny FreeDays k dovolené navíc

  • příspěvek na penzijko

Zaujali jsme Vás? Pošlete svůj životopis na e-mail: personalni@anexia.cz.

Tento inzerát je aktuální po dobu jeho zveřejnění na www.anexia.cz.

bottom of page